Is het verstandig om over te gaan tot een landelijke registratie van alle alternatieve behandelaars? Deze vraag staat centraal op een symposium dat op zaterdag 10 oktober 2009 door de Vereniging tegen de Kwakzalverij wordt georganiseerd. Door Tweede Kamerleden van de drie grootste partijen, een vertegenwoordiger van de CAM-artsen en een spreker namens de VtdK zullen de voor- en nadelen van landelijke registratie besproken worden aan de hand van een drietal stellingen. Het symposium staat onder leiding van Els Borst-Eilers, oud-minister van VWS.
Lees meerWie zaten er in de commissie die chiropractor Rubinstein heeft benoemd tot hoogleraar op een leerstoel die voor de helft wordt gefinancierd door een kwakzalver-organisatie? De VU wil er niet transparant over zijn.
Lees meerBuitenlandrubriek met o.a.: Invloedrijke verspreider van desinformatie krijgt info van ‘geest’ / Bijna helft Amerikaanse Lyme-klinieken bieden chiropractor aan.
Lees meerAmerikaanse gezondheidsminister Robert Kennedy propageert zelf bedachte riskante en ongefundeerde aanpak vogelgriep.
Lees meer